«Комп'ютерна та офісна техніка» — магазин комп’ютерної та офісної техніки. У нас широкий вибір продукції, якість якої береться за еталон. Ми пропонуємо тільки кращі товари, що відмінно зарекомендували себе. Ми привертаємо увагу клієнтів не тільки ціною, а і пропозицією на якісну техніку найвідоміших брендів. Нас знають як магазин з дуже компетентним персоналом і гнучкою ціновою політикою.

Наші фахівці допоможуть підібрати оптимальну конфігурацію обладнання для вирішення ваших завдань, зібрати або зробити оновлення комп'ютера та встановити на нього необхідне програмне забезпечення. 

При замовленні обладнання, ми здійснюємо консультації з підбору апаратної складової, збирання і тестування. Також встановлюємо і налаштовуємо пропоноване програмне забезпечення.

Ми піклуємося про високу якість нашої роботи та прагнемо приділяти максимум уваги покупцям. Ми раді, якщо у наших клієнтів гарний настрій, тому робимо все, щоб відвідування магазину «Комп'ютерна та офісна техніка» викликали тільки приємні враження.

У нас завжди вам раді!

Обслуговування ремонт та сервіс

Послуги