Ремонтом та обслуговуванням комп'ютерної та офісної техніки наші фахівці займаються більше 20-ти років.
На даний момент ми забезпечуємо технічну підтримку більшості місцевих організацій.

Діагностика несправностей та ремонт комп'ютерів
Багаторічний досвід роботи з комп'ютерними системами різних конфігурацій дозволяє нашим фахівцям оперативно виявити і усунути причини несправності безпосередньо у нас в офісі.

Обслуговування комп'ютерів
Кращий спосіб запобігти несправності - це своєчасно провести профілактику.
Для забезпечення безвідмовної роботи комп'ютерної техніки наші фахівці проводять її аналіз, складають рекомендації і застосовують їх на практиці.
Перевірка коректності роботи техніки та тестування.
Перевірка на "віруси" і лікування.
Налаштування оптимальної конфігурації операційних систем.
Допомога в налаштуванні нової техніки і програмного забезпечення.
Вибір необхідного програмного забезпечення.
Роботи по ремонту апаратної частини комп'ютерів
Консультації користувачів, пов'язані з роботою .

Ремонт та сервіс
Ремонт сучасної техніки - це складний технологічний процес, який вимагає не тільки спеціальних знань і досвіду, але і спеціальне професійне обладнання.
Більшу частину обладнання можливо якісно відремонтувати тільки в умовах професійного сервісного центру, так як в ньому є необхідне технологічне обладнання, сервісна документація та досвідчені сертифіковані інженери.
Самостійний ремонт може призвести до поганих наслідків, які приведуть до додаткових витрат на ремонтні роботи.
Відновлення після спроб ремонту друзями або дилетантами може обійтися набагато дорожче або стати взагалі неможливим! 
Ми рекомендуємо вам здійснювати технічне обслуговування та ремонт тільки в спеціалізованих майстернях. Якщо гарантія на обладнання вже закінчилася або обладнання вийшло з ладу через порушення правил експлуатації, Ви можете скористатися послугою платного ремонту в нашому сервісному центрі. Для цього необхідно принести несправне обладнання і здати його на діагностику для визначення несправності, вартості ремонту і терміну його виконання.

Заправка картриджів принтерів, копірів, багатофункціональних пристроїв
Наша компанія вже довгий час надає послуги по заправці картриджів лазерних та струменевих принтерів, відновлення картриджів для лазерних принтерів, а також встановлення систем безперебійної подачі чорнил.
Заправка картриджів забезпечує значне здешевлення вартості друку, оскільки є набагато дешевшою за покупку нових витратних матеріалів. Хоча слід зауважити, що процес заправки картриджів досить складний і вимагає спеціальної підготовки.
Інакше кажучи, вдома процедуру виконати досить важко. Це може закінчитися не тільки зіпсованим корпусом, але і зламаним пристроєм, що призведе до дорогого ремонту принтера чи копіра. Крім того, для самостійної заправки принтера знадобиться спеціальна речовина (порошок або рідина), купити який в роздрібній мережі часто неможливо. Для того, щоб заправка принтера виправдала себе економічно і не перетворилася на пекучу проблему, краще звернутися до спеціалістів. Лише у цьому випадку заправка картриджа буде зроблена професійно і якісно, що служитиме гарантією безвідмовної роботи оргтехніки.
За тривалий термін роботи ми накопичили великий досвід та розробили оригінальну технологію заправки і ремонту картриджів. ремонту оргтехніки, регенерації, відновлення друкуючих вузлів принтера.
Наша компанія одна з небагатьох, хто здійснює заправку якісним тонером. Відомо багато випадків, коли заправка картриджу була зроблена неякісним тонером і через це був виведений з ладу принтер. Радимо вам не повторювати подібних помилок і звертатися за заправкою картриджів до професіоналів Ми використовуємо тільки якісні технології, які дозволяють нам багато разів робити заправку картриджу, що і на далі забезпечує високу якість друку.
Користуючись нашими послугами, ви економите свої кошти, час та уникаєте постійних проблем, пов'язаних з придбанням та ремонтом картриджів.